
Pearl Beaded Necklace With Geometric Design And Electroplating Treatment For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Lovely |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images
























Pearl Beaded Necklace With Geometric Design And Electroplating Treatment For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Lovely |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Pearl |
| Style | Lovely |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























