
Pearl Geometric Retro Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | French Retro,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $2.15
-65%$2.15
$0.75More Images






Pearl Geometric Retro Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | French Retro,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | French Retro,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |























