
Pearl Heart Vintage French Style Beaded Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Style | Natural |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $1.33
-65%$1.33
$0.47More Images





Pearl Heart Vintage French Style Beaded Clavicle Necklace With Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Style | Natural |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Style | Natural |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























