
Pendant Necklace Alloy Ccb Heart Shaped Geometric Handmade
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
Original: $0.85
-65%$0.85
$0.30More Images












Pendant Necklace Alloy Ccb Heart Shaped Geometric Handmade
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb+ Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |























