
Pendant Necklace Copper Geometric Fashion Electroplated With Sand Gold Color
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $21.86
-65%$21.86
$7.65More Images




Pendant Necklace Copper Geometric Fashion Electroplated With Sand Gold Color
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























