
Pendant Necklace Imitation Pearl Beaded Geometric Alloy Electroplating Stacking Style Peach Heart
Pendant Necklace Imitation Pearl Beaded Geometric Alloy Electroplating Stacking Style Peach Heart
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper Chain+Imitation Pearl+Alloy+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 34g |
More Images





Pendant Necklace Imitation Pearl Beaded Geometric Alloy Electroplating Stacking Style Peach Heart
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper Chain+Imitation Pearl+Alloy+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper Chain+Imitation Pearl+Alloy+Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 34g |























