
Pendant Tassel Necklace Imitation Pearl Alloy Heart Drop Star Geometric Electroplated For Women
Pendant Tassel Necklace Imitation Pearl Alloy Heart Drop Star Geometric Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape,Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images








Pendant Tassel Necklace Imitation Pearl Alloy Heart Drop Star Geometric Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape,Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Drop Shape,Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























