
Punk Style Alloy Imitation Turquoise Peach Heart Pendant Necklace With Iron Chain And Animal Zodiac Pattern Electroplated
Punk Style Alloy Imitation Turquoise Peach Heart Pendant Necklace With Iron Chain And Animal Zodiac Pattern Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Ccb Alloy Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Punk Style Alloy Imitation Turquoise Peach Heart Pendant Necklace With Iron Chain And Animal Zodiac Pattern Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Ccb Alloy Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Ccb Alloy Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 33g |























