
Punk Style Detachable Metal Semicircle Beaded Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
Punk Style Detachable Metal Semicircle Beaded Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images







Punk Style Detachable Metal Semicircle Beaded Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 49g |























