
Punk Style Double Layer Round Beaded Necklace With Imitation Pearl Pendant And Ball Chain Geometric Pattern Electroplated For Women
Punk Style Double Layer Round Beaded Necklace With Imitation Pearl Pendant And Ball Chain Geometric Pattern Electroplated For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 83g |
Original: $3.07
-65%$3.07
$1.07More Images






Punk Style Double Layer Round Beaded Necklace With Imitation Pearl Pendant And Ball Chain Geometric Pattern Electroplated For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 83g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 83g |























