
S925 Sterling Silver Women's Geometric Ring Four Claw Pigeon Egg Full Circle Electroplated
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $29.54
-65%$29.54
$10.34More Images











S925 Sterling Silver Women's Geometric Ring Four Claw Pigeon Egg Full Circle Electroplated
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























