
Shell Flower Pendant Necklace Handmade For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 22g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images






Shell Flower Pendant Necklace Handmade For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 22g |























