
Shell Pendant Necklace With Pearl Chain Star Geometric Animal Zodiac Pure Handmade For Women
Shell Pendant Necklace With Pearl Chain Star Geometric Animal Zodiac Pure Handmade For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 25g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images



















Shell Pendant Necklace With Pearl Chain Star Geometric Animal Zodiac Pure Handmade For Women
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Natural |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 25g |























