
Simple Alloy Heart Pendant Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images





Simple Alloy Heart Pendant Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























