
Stainless Steel And Titanium Steel Dripping Oil Pendant Necklace For Women Fashion And Minimalist Style
Stainless Steel And Titanium Steel Dripping Oil Pendant Necklace For Women Fashion And Minimalist Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 20g |
More Images











Stainless Steel And Titanium Steel Dripping Oil Pendant Necklace For Women Fashion And Minimalist Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 20g |





















