
Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Sunflower Tarot Pendant Clavicle Chain Jewelry For Women With Electroplating
Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Sunflower Tarot Pendant Clavicle Chain Jewelry For Women With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $7.13
-65%$7.13
$2.50More Images
























Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Sunflower Tarot Pendant Clavicle Chain Jewelry For Women With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |





















