
Stainless Steel Female Ring Fashion Design With Flower Pattern Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images










Stainless Steel Female Ring Fashion Design With Flower Pattern Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















