
Stainless Steel Gold Plated Embossed Retro Love Three Dimensional Women's Jewelry Set With Earrings And Ring Featuring Water Drops And Bells Pattern
Stainless Steel Gold Plated Embossed Retro Love Three Dimensional Women's Jewelry Set With Earrings And Ring Featuring Water Drops And Bells Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
More Images







Stainless Steel Gold Plated Embossed Retro Love Three Dimensional Women's Jewelry Set With Earrings And Ring Featuring Water Drops And Bells Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Set Combination | Hand Accessories + Earrings |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |





















