
Wholesale Stainless Steel Water Drop Pendant Ochain Necklace Electroplated Unisex Simple Nonfading Highend Jewelry
Wholesale Stainless Steel Water Drop Pendant Ochain Necklace Electroplated Unisex Simple Nonfading Highend Jewelry
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.80
-65%$2.80
$0.98More Images





Wholesale Stainless Steel Water Drop Pendant Ochain Necklace Electroplated Unisex Simple Nonfading Highend Jewelry
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















