
Wholesale Titanium Steel And Copper Geometric Pendant Women's Allmatch Clavicle Necklace With Zircon And Drop Oil Flower Design
Wholesale Titanium Steel And Copper Geometric Pendant Women's Allmatch Clavicle Necklace With Zircon And Drop Oil Flower Design
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images





Wholesale Titanium Steel And Copper Geometric Pendant Women's Allmatch Clavicle Necklace With Zircon And Drop Oil Flower Design
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |





















