🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Surfer Coconut Shell Starfish Men's Hiphop Handmade Bead Clavicle Chain Jewelry With Geometric Pattern
Surfer Coconut Shell Starfish Men's Hiphop Handmade Bead Clavicle Chain Jewelry With Geometric Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 13g |
$0.79
Original: $2.27
-65%Surfer Coconut Shell Starfish Men's Hiphop Handmade Bead Clavicle Chain Jewelry With Geometric Pattern—
$2.27
$0.79More Images





Surfer Coconut Shell Starfish Men's Hiphop Handmade Bead Clavicle Chain Jewelry With Geometric Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Animals |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 13g |























