
Trendy Unisex Hiphop Bohemian Style Shell Coconut Shell Wood Beads Stitching O Chain Necklace Handmade Geometric Pattern Stainless Steel Fadeless
Trendy Unisex Hiphop Bohemian Style Shell Coconut Shell Wood Beads Stitching O Chain Necklace Handmade Geometric Pattern Stainless Steel Fadeless
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chip Shell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images
























Trendy Unisex Hiphop Bohemian Style Shell Coconut Shell Wood Beads Stitching O Chain Necklace Handmade Geometric Pattern Stainless Steel Fadeless
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chip Shell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chip Shell |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 50g |























