
Unisex Geometric Style Coconut Shell And Wooden Beads Necklace With O Word Chain And Electroplating
Unisex Geometric Style Coconut Shell And Wooden Beads Necklace With O Word Chain And Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Wooden Beads |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images

















Unisex Geometric Style Coconut Shell And Wooden Beads Necklace With O Word Chain And Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Wooden Beads |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wooden Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Wooden Beads |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 15g |























