
Unisex Handmade Glass Glazed Geometric Beaded Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Glass,Glazed |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images





Unisex Handmade Glass Glazed Geometric Beaded Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Glass,Glazed |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Glass,Glazed |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























