
Unisex Hip Hop Geometric Metal Handmade Accessories Necklace
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $1.29
-65%$1.29
$0.45More Images






Unisex Hip Hop Geometric Metal Handmade Accessories Necklace
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 15g |























