
Vintage Geometric Ceramic And Copper Chain Necklace Set With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage,Ethnic,National Style |
| Weight | 14g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Vintage Geometric Ceramic And Copper Chain Necklace Set With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage,Ethnic,National Style |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Ceramic |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage,Ethnic,National Style |
| Weight | 14g |























