
Waist Chain Imitation Pearl Simple Punk Geometric Beaded
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Imitation Pearls |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 47g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images










Waist Chain Imitation Pearl Simple Punk Geometric Beaded
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Imitation Pearls |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 47g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Imitation Pearls |
| Number Of Belt Loops | Multiple Circles |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Summer |
| Weight | 47g |























