
Waist Chain Plastic Resin Geometric Handmade Rice Beads Doublelayer Elastic Women's
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Women's |
| Weight | 30g |
Original: $1.18
-65%$1.18
$0.41More Images








Waist Chain Plastic Resin Geometric Handmade Rice Beads Doublelayer Elastic Women's
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Women's |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Unset |
|---|---|
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Rice Beads |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Women's |
| Weight | 30g |























