
Wholesale 18K Gold Electroplated Cross Fish Pendant Necklace With Zircon Inlay For Women And Men Made Of Copper
Wholesale 18K Gold Electroplated Cross Fish Pendant Necklace With Zircon Inlay For Women And Men Made Of Copper
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Pendant + Chain),Single Pendant (Pack Of Two) |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
More Images





Wholesale 18K Gold Electroplated Cross Fish Pendant Necklace With Zircon Inlay For Women And Men Made Of Copper
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Pendant + Chain),Single Pendant (Pack Of Two) |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Pendant + Chain),Single Pendant (Pack Of Two) |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |





















