
Wholesale Christmas Series Copper 18K Goldplated Pendant Necklace With Christmas Tree Snowman Socks Hat Scepter Light Luxury Style O Word Chain Unisex
Wholesale Christmas Series Copper 18K Goldplated Pendant Necklace With Christmas Tree Snowman Socks Hat Scepter Light Luxury Style O Word Chain Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Festival Elements |
| Weight | 3g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images









Wholesale Christmas Series Copper 18K Goldplated Pendant Necklace With Christmas Tree Snowman Socks Hat Scepter Light Luxury Style O Word Chain Unisex
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Festival Elements |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace (Chain + Pendant),Single Pendant |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Festival Elements |
| Weight | 3g |





















