
Wholesale Women's Fresh Clean Aesthetic Fruit Pattern Copper Necklace With Electroplated Real Gold Inlaid Colorful Zircon And Micro Red Corundum
Wholesale Women's Fresh Clean Aesthetic Fruit Pattern Copper Necklace With Electroplated Real Gold Inlaid Colorful Zircon And Micro Red Corundum
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Fresh And Clean Aesthetic,Fruit,Food |
| Weight | 3g |
Original: $2.08
-65%$2.08
$0.73More Images





Wholesale Women's Fresh Clean Aesthetic Fruit Pattern Copper Necklace With Electroplated Real Gold Inlaid Colorful Zircon And Micro Red Corundum
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Fresh And Clean Aesthetic,Fruit,Food |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Neck Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Fresh And Clean Aesthetic,Fruit,Food |
| Weight | 3g |





















