
Wholesale 18K Goldplated Stainless Steel Flowershaped Earrings For Women
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images




Wholesale 18K Goldplated Stainless Steel Flowershaped Earrings For Women
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Earrings |
|---|---|
| 2 | Niche And High-End |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Plants And Flowers |
| Weight | 15g |























