
Wholesale 925 Silver Rectangular Moissanite Geometric Trendy Highend Female Ring Set With Diamonds
Wholesale 925 Silver Rectangular Moissanite Geometric Trendy Highend Female Ring Set With Diamonds
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite 5*7 Mm | 1Ct |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Women's Ins Trendy Rings | Women's Niche Design Rings |
| Weight | 3g |
Original: $59.73
-65%$59.73
$20.91More Images




Wholesale 925 Silver Rectangular Moissanite Geometric Trendy Highend Female Ring Set With Diamonds
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite 5*7 Mm | 1Ct |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Women's Ins Trendy Rings | Women's Niche Design Rings |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite 5*7 Mm | 1Ct |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Women's Ins Trendy Rings | Women's Niche Design Rings |
| Weight | 3g |























