
Wholesale 925 Sterling Silver Bowshaped Moissanite Inlaid Stud Earrings For Women Fashion And Light Luxury Style
Wholesale 925 Sterling Silver Bowshaped Moissanite Inlaid Stud Earrings For Women Fashion And Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Earrings | Moissanite High Quality Wholesale Light Luxury High-End Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Bow |
| Silver Earrings | Bow 925 Sterling Silver Stud Earrings |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $61.00
-65%$61.00
$21.35More Images



Wholesale 925 Sterling Silver Bowshaped Moissanite Inlaid Stud Earrings For Women Fashion And Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Earrings | Moissanite High Quality Wholesale Light Luxury High-End Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Bow |
| Silver Earrings | Bow 925 Sterling Silver Stud Earrings |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite Earrings | Moissanite High Quality Wholesale Light Luxury High-End Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Bow |
| Silver Earrings | Bow 925 Sterling Silver Stud Earrings |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























