
Wholesale Alloy Bead Chain Necklace With Dripping Oil Heartshaped Pendant Retro Fresh Geometric Style For Women
Wholesale Alloy Bead Chain Necklace With Dripping Oil Heartshaped Pendant Retro Fresh Geometric Style For Women
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fresh,Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 7g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images







Wholesale Alloy Bead Chain Necklace With Dripping Oil Heartshaped Pendant Retro Fresh Geometric Style For Women
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fresh,Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fresh,Geometry |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 7g |























