🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Alloy Beaded Geometric Style Handmade Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 213g |
$1.97
Original: $5.63
-65%Wholesale Alloy Beaded Geometric Style Handmade Necklace For Women—
$5.63
$1.97More Images




Wholesale Alloy Beaded Geometric Style Handmade Necklace For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 213g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 213g |























