
Wholesale Alloy Jewelry Geometric Style Electroplated Pendant Necklace And Earrings For Women
Wholesale Alloy Jewelry Geometric Style Electroplated Pendant Necklace And Earrings For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $3.79
-65%$3.79
$1.33More Images




Wholesale Alloy Jewelry Geometric Style Electroplated Pendant Necklace And Earrings For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























