
Wholesale Artificial Crystal Geometry Style Polishing Ball Chain Clavicle Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images












Wholesale Artificial Crystal Geometry Style Polishing Ball Chain Clavicle Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 15g |























