
Wholesale Beaded Alloy Necklace Electroplated Geometric Style Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images













Wholesale Beaded Alloy Necklace Electroplated Geometric Style Women's Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |























