
Wholesale Beaded Necklace Coconut Shell Rice Beads Alloy Handmade Geometric Style Men's Hiphop Niche Sun Pendant Doublelayer Clavicle Chain
Wholesale Beaded Necklace Coconut Shell Rice Beads Alloy Handmade Geometric Style Men's Hiphop Niche Sun Pendant Doublelayer Clavicle Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Rice Beads Coconut Shell Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images




Wholesale Beaded Necklace Coconut Shell Rice Beads Alloy Handmade Geometric Style Men's Hiphop Niche Sun Pendant Doublelayer Clavicle Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Rice Beads Coconut Shell Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Rice Beads Coconut Shell Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |























