
Wholesale Beaded Necklace Imperial Stone Abacus Beads Alloy Zircon Geometric Handmade Unisex O Word Chain
Wholesale Beaded Necklace Imperial Stone Abacus Beads Alloy Zircon Geometric Handmade Unisex O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Imperial Stone Abacus Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images








































Wholesale Beaded Necklace Imperial Stone Abacus Beads Alloy Zircon Geometric Handmade Unisex O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Imperial Stone Abacus Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Imperial Stone Abacus Beads Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 40g |























