
Wholesale Bohemian Shell Beaded Necklace With Star And Geometric Patterns Handmade
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Bohemia,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images

















Wholesale Bohemian Shell Beaded Necklace With Star And Geometric Patterns Handmade
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Bohemia,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Shell |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Star,Geometry |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Bohemia,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |























