
Wholesale Butterfly Bow Sterling Silver Necklace With Electroplating Ochain Pendant For Women
Wholesale Butterfly Bow Sterling Silver Necklace With Electroplating Ochain Pendant For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $51.50
-65%$51.50
$18.02More Images



Wholesale Butterfly Bow Sterling Silver Necklace With Electroplating Ochain Pendant For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | All-Match,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























