
Wholesale Clavicle Chain And Choker Necklace Natural Pearl Organic Glass Ball Chain Handwoven Geometric Style
Wholesale Clavicle Chain And Choker Necklace Natural Pearl Organic Glass Ball Chain Handwoven Geometric Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 1000g |
More Images





Wholesale Clavicle Chain And Choker Necklace Natural Pearl Organic Glass Ball Chain Handwoven Geometric Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 1000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 1000g |























