
Wholesale Clavicle Necklace Imitation Pearl Alloy Acrylic Diamond Geometric French Retro Style Set With Diamonds Ball Chain
Wholesale Clavicle Necklace Imitation Pearl Alloy Acrylic Diamond Geometric French Retro Style Set With Diamonds Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Acrylic Diamond |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 42g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images









Wholesale Clavicle Necklace Imitation Pearl Alloy Acrylic Diamond Geometric French Retro Style Set With Diamonds Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Acrylic Diamond |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Acrylic Diamond |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro,Geometry |
| Weight | 42g |























