
Wholesale Clavicle Necklace Imitation Pearl Copperclad Iron Geometric Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper-Clad Iron Chain + Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images







Wholesale Clavicle Necklace Imitation Pearl Copperclad Iron Geometric Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper-Clad Iron Chain + Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain + Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper-Clad Iron Chain + Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 6g |























