🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Coconut Shell Beaded Necklace Handmade With Geometric Letters Numbers Text Design For Unisex
Wholesale Coconut Shell Beaded Necklace Handmade With Geometric Letters Numbers Text Design For Unisex
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Beads |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Coconut Shell |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 15g |
Select Color
From $0.63
Original: $1.79
-65%Wholesale Coconut Shell Beaded Necklace Handmade With Geometric Letters Numbers Text Design For Unisex—
$1.79
$0.63More Images








Wholesale Coconut Shell Beaded Necklace Handmade With Geometric Letters Numbers Text Design For Unisex
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Beads |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Coconut Shell |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Beads |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Coconut Shell |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 15g |























