
Wholesale December Birthstone Zircon Ring Titanium Steel Geometric Minimalist Style Women's 18K Gold Plated
Wholesale December Birthstone Zircon Ring Titanium Steel Geometric Minimalist Style Women's 18K Gold Plated
| Gender | Minimalist,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All 7 |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.19
-65%$1.19
$0.42More Images










Wholesale December Birthstone Zircon Ring Titanium Steel Geometric Minimalist Style Women's 18K Gold Plated
| Gender | Minimalist,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All 7 |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Minimalist,Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All 7 |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























