
Wholesale Earrings 925 Sterling Silver Moissanite Inlay Bow Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Bow |
| Stone Size | 2 Capsules,12 Capsules,Round 1.2,8 Capsules,Round 1.4 |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
More Images



Wholesale Earrings 925 Sterling Silver Moissanite Inlay Bow Design
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Bow |
| Stone Size | 2 Capsules,12 Capsules,Round 1.2,8 Capsules,Round 1.4 |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Bow |
| Stone Size | 2 Capsules,12 Capsules,Round 1.2,8 Capsules,Round 1.4 |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























