
Wholesale Earrings S925 Silver Heavy Industry Inlaid Moissanite Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite | 12 Capsules,Pair |
| Niche Style Earrings | Heavy Industry Inlaid Moissanite S925 Silver New Chinese Style Stud Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Eleganttweed Stylek-Style Earrings Accessible Luxury Sense |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $45.60
-65%$45.60
$15.96More Images




Wholesale Earrings S925 Silver Heavy Industry Inlaid Moissanite Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite | 12 Capsules,Pair |
| Niche Style Earrings | Heavy Industry Inlaid Moissanite S925 Silver New Chinese Style Stud Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Eleganttweed Stylek-Style Earrings Accessible Luxury Sense |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Moissanite |
| Material | Silver,925 Silver |
| Moissanite | 12 Capsules,Pair |
| Niche Style Earrings | Heavy Industry Inlaid Moissanite S925 Silver New Chinese Style Stud Earrings |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Product Name | Eleganttweed Stylek-Style Earrings Accessible Luxury Sense |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 5g |























